5 סיבות לחתום עם סוכנות שחקנים

למרות שישנם שחקנים שמייצגים את עצמם, דעו כי מדובר על ייצוג שאינו כל כך פשוט: גם בפן המקצועי וגם בפן הרגשי. לפניכם, 5 סיבות טובות מדוע גם אתם צריכים לחתום עם סוכנות.

1.הסוכנות בונה לכם את הקריירה

המון פעמים נדמה כי התפקיד של סוכנות שחקנים הוא אך ורק לשלוח אתכם לאודישנים. בפועל, עוד הרבה לפני האודישנים, תבנו יחד תכנית עבודה שהיא בעצם תכנית לפיתוח הקריירה שלכם. ישנם המון שחקנים, כאשר כל שחקן רוצה לעשות תפקידים אחרים, להתמקד בטלוויזיה או בסרטים, להתמקד על קריירה בחו"ל או בארץ וכיוצא בזה. הסוכנות לא מתפקדת רק כגורם מתווך, אלא שהיא זו שעושה עבורכם את הבחירות הנכונות ביותר בהתאם למטרות שלכם.

2.יש לכם תמיכה מקצועית דרך קבע

כשאתם לא מיוצגים בסוכנות, אין לכם את מי לשאול שאלות, אין לכם תקדימים ללמוד מהם ובעיקר שאין לכם את תחושת התמיכה נחוצה. סוכנות שחקנים בה אתם חתומים דואגת לכם לחממה של ממש! הסוכנות הופכת להיות הבית שלכם – המקום בו אתם יכולים לקבל חיזוקים, המלצות חמות והכוונות באשר לניתוב הקריירה שלכם. אפשר בהחלט לומר כי הסוכנות תומכת בכם גם רגשית וגם מקצועית.

3.יש מי שמכין אתכם לאודישנים

סוכנות שחקנים דואגת להכין אתכם לאודישנים שלכם! המטרה של הסוכנות זהה למטרה שלכם: היא רוצה שתקבלו את התפקידים עליהם אתם נבחנים. לכן, צוות הסוכנים ינחה אתכם איך להתנהל באודישן, מי עתיד לבחון אתכם, לאילו דגשים כדאי לכם להעניק תשומת לב ואיך עליכם להיערך על הצד הטוב ביותר לאודישן. מעבר לפן המקצועי החשוב, הרי שהידיעה כי יש מי שמלווה אתכם ורוצה בהצלחתכם, מעלה לכם את הביטחון.

4.יש מי שדואג לכם לאודישנים

וכן, איך תגיעו אל אודישנים ללא סוכנות שחקנים? הסוכנות מקבלת בכל יום עשרות פניות לאודישנים, כאשר היא בוחרת לשלוח אתכם אך ורק לאודישנים של הפקות שיכולות להתאים לכם. כל מיוצג בסוכנות הוא עולם ומלואו, כך שלפני שתקבלו את הזימון לאודישן, יתייעצו אתכם הסוכנים: האם מדובר על הפקה שנכונה לכם מקצועית. מבלי שאתם חתומים בסוכנות, אתם גם תתקשו לקבל לבד החלטות מקצועיות, ובעיקר שאתם לא יכולים להגיע להמון אודישנים.

5.עובדים על ההצלחה שלכם מסביב לשעון

והדבר החשוב ביותר: בזמן שאתם מעשירים את עצמכם בקורסים למשחק, ישנה סוכנות שחקנים שעובדת מסביב לשעון בכדי להבטיח שהקריירה שלכם תתפתח. במרבית המקרים, לא הופכים לשחקנים גדולים ביום – אלא שמדובר על תהליך הדרגתי שבו אתם נחשפים לקהל הישראלי. הודות לסוכנות שלכם, יש מי שעושה עבורכם את הבחירות הנכונות, מוביל אתכם בדרכים אידיאליות ומבסס עבורכם את הקריירה שתמיד חלמתם עליה.

-->