מידע להורים על סוכנות דוגמנות לילדים

אתם צופים בשעת ערב בטלוויזיה, נחשפים לפרסומות ובטוחים כי גם ילדכם יכולים לככב בפרסומות של המותגים הגדולים? ישנם ילדים שישנה סביבם הילה מיוחדת – כזו שלא ניתן להתעלם ממנה. סוכנות דוגמנות לילדים קולטת אליה ילדים מוכשרים, שיכולים להיות הדור הבא של השחקנים הצעירים, הזמרים והדוגמנים. רגע לפני – מה חשוב שגם אתם תדעו הורים יקרים?

1.הבטיחו כי ילדכם מעוניין להתחיל את התהליך בסוכנות

הדבר הבסיסי והחשוב ביותר הוא להבטיח כי ילדכם אכן מעוניין להגיע אל סוכנות דוגמנות לילדים. לעתים, נדמה כי החלום הגדול הוא דווקא של ההורים ופחות של הילדים, ולרוב סוכנויות ידעו לזהות זאת ויסרבו להחתים את ההורים והילדים. חשוב שהילד ישתף פעולה ויביע רצון לעשייה המשותפת. טובת הילדים ניצבת בראש, ועל כן חשוב להסביר להם בדיוק לקראת מה הם נכנסים.

2.עד כמה הסוכן מכיל, מרגיש ומבין אתכם?

כשתגיעו אל פגישה ראשונה עם סוכנות דוגמנות לילדים, תשבו עם סוכן שיסביר לכם על התהליך המשותף. חשוב מאד להבטיח כי הסוכן רגיש, קשוב, מכיל, מתעניין ומדבר אתכם בגובה העיניים. בסופו של דבר, הסוכן יהיה מעין מנהל אישי לילדכם, והוא זה שיתאם לו אודישנים ועבודות. לכן, ישנה חשיבות רבה לאינטראקציה הנוצרת ביניכם. ללא קשר אנושי וכימיה טובה, סביר כי העבודה המשותפת לא תפרה את אף אחד מהצדדים.

3.מה אתם יודעים על הסוכנות אליה הגעתם?

ישנם לא מעט פרסומים על סוכנויות לא אמינות שהבטיחו להורים ולילדים שלל הבטחות ולא קיימו דבר. כשאתם מגיעים אל פגישה עם סוכנות דוגמנות לילדים, חשוב שגם תגיעו עם מידע חיוני. כשיש לכם ידע, יש לכם כוח. עשו עבודה מקדימה יסודית ונסו להבין מי היא החברה שעומדת מולכם, האם יש לה תקדימים של הצלחה, עד כמה היא לוקחת את פיתוח הקריירה של הילדים ברצינות וכיוצא בזה.

4.האם מתחייבים בפניכם על אודישנים?

אמנם סוכנות דוגמנות לילדים לא יכולה להבטיח לכם שילדכם יקטוף קמפיינים ויככב בסדרות, אך היא בהחלט יכולה (וצריכה) להתחייב על מספר מסוים של אודישנים בתקופה מסוימת. לדוגמא: לפחות אודישן אחד בשלושה חודשים. כך, אתם יכולים להיות בטוחים כי הסוכנות עובדת על מנת לקדם את ילדכם, וכי היא לא מזניחה אותו לטובת קידום ילדים אחרים. בחוזה ההתקשרות שתחתמו, יהיה נכון גם לציין סעיפים באשר לתיאום ציפיות כללי.

5.התפקיד שלכם: להיות מעורבים!

הנציגים של סוכנות דוגמנות לילדים יעשו הכל על מנת לשמור על ילדכם, לחזק אותם ולפרגן להם. עם זאת, חשוב להבין כי בעת שהילד שלכם עומד בפני חשיפה שכזו, חשוב שתתמכו בו. התפקיד שלכם כהורים הוא להיות מעורבים, ללוות את הילד לאודישנים ולקחת חלק בימי צילום שלעתים יכולים להיות ארוכים. ההצלחה של ילדכם היא ההצלחה שלכם!

-->