מה קורה לאחר חתימה על חוזה עם סוכנות לילדים?

מצד אחד: אתם לא יכולים להתעלם מרצונו של ילדכם לפתח את הכישרון שלו. מצד שני: אתם מעט חוששים פשוט מאחר ואתם לא יודעים לקראת מה אתם הולכים. אז רגע לפני הפגישה הראשונה (ובהחלט המרגשת), כדאי שתדעו איך נראית הפגישה הראשונה עם הסוכנות, ובעיקר מה קורה לאחר החתימה?

הפגישה הראשונה: ההורים, הילד והסוכן

סוכנות דוגמנות לילדים תזמין אתכם לפגישה אך ורק אם ילדכם נמצא מתאים לסוכנות. לרוב, מבקשת הסוכנות לראות תמונות של הילד, או לחילופין לצפות בקטעי וידאו שיכולים להעיד על כישרון המשחק, הריקוד או השירה. מאחר וישנה עבודה מקדימה שעושה הסוכנות, דעו כי במידה ואכן זומנתם לפגישה, הרי שילדכם נמצא מתאים במידה רבה לסוכנות. בפגישה הזו מתאמים ציפיות, מסבירים לכם על התהליך ואיך עובדים אודישנים. במידה ותגיעו להסכמות הדדיות, תוכלו לחתום על הסכם ולצאת לדרך!

מהו הכישרון המאפיין את ילדכם?

בהתאם לכישרון של ילדכם, סוכנות דוגמנות לילדים תעודד את הילד לפתח את כישרונו על מנת להפוך אותו למקצועי יותר. כך לדוגמא, במידה וילדכם ידוע בכישרון המשחק שלו, הרי שהמטרה של הסוכנות תהיה להפוך אותו לשחקן מקצועי יותר. איך עושים זאת? עם הרשמה לקורס משחק בבית ספר מוכר וידוע. מנגד, אם ילדכם שר, הרי שיהיה כדאי לפתח אותו באמצעות שיעורי פיתוח קול. למרות שמדובר על סוכנות לדוגמנות, היא מחתימה ילדים כשרוניים בשלל תחומים.

בניית תכנית לקריירה – ציפיות ומטרות

לאחר שתחתמו חוזה עם סוכנות דוגמנות לילדים, אחד הדברים הראשונים שתעשו (אם כי לא בפגישה הראשונה), יהיה לבנות תכנית עבודה. על מנת לכבוש מטרות צריך להגדיר אותן, וזו המטרה של יצירת תכנית עבודה מסודרת. ראשית, חשוב להבין לאן אתם רוצים להוביל את ילדכם, באילו תחומים תרצו לפתח אותו ולאילו כיוונים לקחת את הקריירה. התשוקה שלכם בשילוב הניסיון של הסוכנות, יכולה להוליד רק דברים טובים.

הילד מתחיל להגיע לאודישינים ומשם השמיים הם הגבול

מכאן והלאה, השמיים הם הגבול. הסוכנות בהדרגה תתחיל לשלוח את הילד לאודישנים הרלוונטים לכישרון שלו. לדוגמא: במידה וילדכם משחק, הרי שהוא יקבל אודישנים לסרטים, סדרות ופרסומות. לפני כל אודישן, סוכנות דוגמנות לילדים מקפידה להכין את הילדים לאודישן, לתת להם דגשים וגם טיפים להצלחה באודישן.

חשוב לדעת כי סוכנות דוגמנות לילדים מקפידה לשלוח את הילדים אך ורק לאודישים המתאימים להם. המטרה היא כמובן להעניק להם סיכוי גדול יותר להצליח וכך ליהנות מטעם ההצלחה. בעת שישלחו ילד לאודישן לפרסומת בזמן שהוא אינו עונה על הקווים המאפיינים של הדמות, הרי שיוצרים אצלו ציפיות וחבל. סמכו על הסוכן שמלווה אתכם, וזיכרו כי ההצלחה של ילדכם היא ההצלחה של הסוכנות.

-->