מה בודקים לפני הרשמה לבית ספר למשחק?

1.מי המורים שעתידים ללמד אתכם?

עוד הרבה לפני שאתם בודקים מהן שעות הקורס, היקף הלימודים והכתובת, כדאי בעיקר שתבדקו מי עתיד ללמד אתכם. בית ספר למשחק אמור להפגיש אתכם עם שחקנים מוכרים ומנוסים – כאלו שיכולים מצד אחד לעורר בכם השראה, ומצד שני לחלוק אתכם את הידע שלהם. ניתן לראות כיום לא מעט בתי ספר שבהם מלמדים שחקנים שלא הצליחו לממש את עצמם כשחקנים מקצועיים, והם אינם מוכרים לאיש. האם כדאי ללמוד ממורים שכאלו? לא בטוח.

2.בדקו היטב את הסילבוס – מה אתם צפויים ללמוד?

כמו כן, מאחר ומדובר על לימודים המבוססים על תכנים שונים ומגוונים, כדאי בהחלט שתדעו מה אתם עתידים ללמוד. בית ספר למשחק אמור להציג בפניכם את הסילבוס המפרט את הקורסים, הימים והשעות של הלימודים, היקף הלימודים הכולל ושכר הלימוד. הסילבוס הוא מעין תיאום ציפיות, כך שאתם יכולים לדעת בדיוק לקראת מה אתם הולכים. על איזה קורס בהחלט לא כדאי לוותר לאורך הלימודים? על קורס משחק מול מצלמה.

3.אורך הלימודים – האם התכנית מתאימה לכם?

חשוב גם להתחשב בענייני לוחות הזמנים. בעוד ישנם חבר'ה צעירים שמקדישים את כל כולם ללימודים, גם ישנם אנשים בנקודות מתקדמות יותר בחיים שצריכים לשלב את הלימודים בתוך השגרה הקיימת. לכן, רגע לפני שאתם נרשמים אל בית ספר למשחק, בדקו האם הימים והשעות מתאימים לכם. כך או כך, כדאי שלא להתפשר על תכנית הלימודים, ולנסות ולחפש את המסגרת המתאימה לכם ביותר. זיכרו כי במידה ואינכם יכולים להתחייב לתכנית לימודים נרחבת, תוכלו תמיד ללמוד קורס שיעשיר אתכם ויתן לכם כלים.

4.קצת לוגיסטיקה: היכן ממוקם בית הספר?

כמו כן, ישנה חשיבות למיקום בית הספר. המיקום האידיאלי עבורכם? העיר תל אביב! מדוע כדאי להירשם אל בית ספר למשחק בתל אביב? מכל הסיבות! ראשית, העיר תל אביב ממוקמת במרכזה של ישראל, כך שלא משנה מאיזה מקום אתם מגיעים – קל לכם להגיע. מאחר ומדובר על בירת התרבות והכלכלה של ישראל, ישנם קווים רבים של תחבורה ציבורית המאפשרים לכם נגישות לעיר מכל מקום ובמרבית שעות היום.

דבר נוסף שכדאי לזכור הוא כי מרבית האודישנים אם לא רובם, נערכים בתל אביב. כך, אתם גם לומדים בבית ספר למשחק בתל אביב וגם מגיעים לאודישנים בעיר. במידה ואתם גרים מחוץ לעיר, תוכלו לתאם את האודישן ביום הלימודים וכך ליהנות מגיחה אחת בלבד.

5.ותק בית הספר: מה הוותק יכול לספר לכם?

ודבר חשוב שכדאי להעניק לו תשומת לב הוא הוותק של בית ספר למשחק. במידה רבה, כדאי להירשם אל בית ספר מתחיל ומבטיח. מדוע? משום שבית ספר חדש בעל מוטיבציה גדולה יותר, אנרגיה חדה ורצון להוכיח את עצמו. מי מרוויח מכך? אתם!

-->