למי בהחלט לא מתאימים לימודי משחק?

רגע לפני שגם אתם נרשמים ללימודים והופכים לשחקנים של המחר, חשוב לבצע דבר מהותי: תיאום ציפיות. התיאום הזה מאפשר לכם לדעת בדיוק לקראת מה את הולכים, מה מצפה לכם ואיך יראו הלימודים. הגיע הזמן להבין אחת ולתמיד: למי ממש לא מתאימים לימודי משחק?

1.לכל מי שלא יודע לקבל ביקורת והערות

אם תבחרו ללמוד ביולוגיה, סביר להניח כי לא יבקרו את תהליך הלמידה שלכם. עם זאת, לימודי משחק מבוססים על הסבר של טכניקות משחק שונות, כאשר לאחר מכן יש ליישם אותן בכיתת הלימוד. חשוב להבין כי מדובר על לימודים מעשיים, כך שסביר מאד שתקבלו ביקורת בונה מהמורה שלכם, הערה מהסטודנט שמבצע אתכם את הדיאלוג וכיוצא בזה. חשוב להבין שרק בעת שתהיו פתוחים לביקורת שכזו, תוכלו להפוך לשחקנים טובים יותר.

2.למי שלא רוצה ללמוד כי הוא יודע הכל

לא אחת נאמר כי שחקנים הם עם שידוע באגו שלו. ואכן, לא מעט שחקנים מוותרים על הזדמנויות שונות רק בגלל משחקי אגו, וחבל. חשוב מאד שתגיעו אל לימודי משחק כאשר את האגו שלכם אתם משאירים מחוץ לדלת. לצאת מנקודת הנחה כי אין לכם מה ללמוד כי אתם כבר יודעים הכל, לא יוביל אתכם לשום מקום. ההרשמה שלכם אל הלימודים היא מעין הצהרת כוונות שלכם להתמסר לתהליך, להיות פתוחים וקשובים למורים ולהכיל את העובדה כי ישנם דברים שתלמדו בפעם הראשונה.

3.שחקנים שלא מבינים איך התעשיה עובדת

כחלק מתיאום הציפיות, יש להבין כי לימודי משחק הם לימודים שבהם אתם זוכים לקבל כלים שיאפשרו לכם להצליח בתעשיה. האם זה אומר בהכרח כי יום לאחר הלימודים תקבלו תפקיד ראשי בפריים-טיים? חד משמעית, לא. התעשייה קולטת אליה בכל שנה שחקנים וטאלנטים חדשים, הנרשמים בסוכנויות וכך מגיעים בהמשך לאודישנים. לאחר הלימודים, תוכלו להציע את עצמכם לסוכנות שחקנים, ומשם תסללו את הדרך המקצועית שלכם.

4.לאנשים שלא מעוניינים להגיע להמון ראיונות עבודה בחייהם

וכן, מדובר על תחום שאינו כל כך קל ובעיקר אינו יציב. עם זאת, מי שדבק בו חיידק הבמה לא באמת יכול להתנגד לזה. כל עוד אתם אוהבים לשחק, אתם מרגישים שייכים לבמה והרצון לשחק גובר על כל רצון אחר – נועדתם להיות שחקנים. לימודי משחק ילמדו אתכם לא רק משחק, אלא גם איך נראית התעשיה מקרוב. עליכם להבין כי כל אודישן שלכם הוא פתח למשרה – לתפקיד ספציפי בסדרה, סרט או פרסומת. עליכם לקחת בחשבון כי בתור שחקנים, תצטרכו להבחן פעם אחר פעם באודישנים על מנת לזכות בתפקידים.

-->