הקשר בין לימודי משחק והצלחה באודישן

בשונה מאנשי מקצוע אחרים שעוברים מספר ראיונות עבודות בודדים כל חייהם, שחקנים נדרשים פעם אחר פעם להגיע אל אודישנים בכדי לזכות בתפקידים. אז את עולם המשחק ואת דרך קבלת העבודה כנראה שאי אפשר לשנות, אך בהחלט ישנם דברים שניתן לעשות בכדי למנף את הסיכוי שתצליחו באודישן. הדרך הטובה ביותר? להירשם ללימודי משחק!

1.אתם לומדים לשחק מול המצלמה

כשאתם נרשמים ללימודי משחק, אתם לומדים המון דברים אך בעיקר איך לשחק אל מול המצלמה. המשחק אל מול המצלמה משרת אתכם רבות ומאפשר לכם לגשת לכמה שיותר אודישנים: לסדרות, פרסומות וסדרות. יכולים להיות שחקנים נפלאים ומוכשרים, אך בעת שהם לא יודעים לשחק אל מול המצלמה, הם נופלים אודישן אחר אודישן.

2.אתם לומדים מהטעויות של המורים

בנוסף, כשאתם לומדים משחק ויש לכם מורים מעולים, אתם לא רק לומדים טכניקות של משחק, אלא גם מטעויות של אחרים. במקרה הזה? של המורים. צוות המורים המעולה שלכם יחלוק אתכם טיפים וגם ישתף אתכם בטעויות שגרמו להם להפסיד תפקידים. כשאתם לומדים על עולם המשחק ממקור ראשון, אתם זוכים בידע חיוני, הכרחי וחשוב. לדוגמא: לעולם אל תאחרו לאודישן, לעולם אל תקראו מדף את הטקסט ואל תבקשו הזדמנות נוספת – היא רק מעוררת אנטי בקרב הבוחנים.

3.אתם לומדים להתמודד בסיטואציה זרה ומלחיצה

כמו כן, ישנם שחקנים נפלאים שרגילים לשחק אל מול המראה. כך, כשהם מגיעים אל אודישנים, הם מקבלים רגליים קרות ולא מצליחים לצלוח אותם. הסיבה? הם לא מורגלים לסיטואציות שבהן הם נדרשים לשחק אל מול כמה אנשים, בדגש על אנשים זרים. בית הספר למשחק מעודד אתכם להיחשף בהדרגה, להתמודד עם הפחדים שלכם (כן, גם לשחקנים יש פחד במה) ולהביא את הגרסה הטובה ביותר של עצמכם אל הבמה. כך, כשתגיעו אל אודישנים, הסיטואציה לא תהיה זרה ומלחיצה, אלא דווקא מוכרת וידועה.

4.המורים יכולים להמליץ עליכם

אל תשכחו לרגע כי המורים שלכם הם חלק בלתי נפרד מהתעשייה. כך, במידה ויהיו אודישנים שיגיעו גם אל כותלי בית הספר, המורים יוכלו להמליץ עליכם. בסופו של דבר, כל הפקה מחפשת ליהוק שונה, והמורים שלכם שמכירים אתכם היטב, יוכלו במידת האפשר לתת עליכם מילה טובה שתהיה בהחלט נקודת פתיחה מעולה עבורכם. בלימודי משחק, אתם הופכים בהדרגה לחלק מהתעשיה, אתם לומדים להכיר במאים, תסריטאים, מפיקים ושחקנים.

5.אתם פשוט הופכים לשחקנים טובים יותר

והדבר החשוב ביותר: לימודי המשחק הופכים אתכם לשחקנים טובים ביותר! בעת שאתם שחקנים טובים יותר, גם הסיכוי שלכם לעבור אודישנים גבוה יותר! תנו לשחקן שבכם לצאת, והשקיעו גם אתם בתקופת לימודים מעשירה ומלמדת שתסלול את דרככם אל לב התעשייה!

-->