בית ספר למשחק TalenTeam - הגיע הזמן שיכירו אתכם באמת

אם גם אתם רואים את עצמכם כובשים את כל הבמות הגדולות בישראל, מככבים בסרטים ובסדרות טלוויזיה, מופיעים דרך קבע בשערי העיתונים וכמובן במדורי הרכילות ומתפרנסים מאומנויות הבמה - אז ברוכים הבאים, הגעתם למקום הנכון. לנו בקבוצת TalenTeam יש בדיוק את מה שאתם צריכים כדי להגיע לפסגה. מחלקת דוגמנים, מוזיקאים, ייצוג טאלנטים וכמובן בית ספר למשחק שייתן לכם את כל הכלים להשתלב בתעשייה בזמן הקצר ביותר. 

בית ספר למשחק - המורים הטובים ביותר

אנו גאים להציע לתלמידים שלנו בית ספר למשחק עם המורים הטובים ביותר בתחום. שואלים את עצמכם מי מרכיב את הנבחרת המצוינת? נתחיל ממישל טרוני, שחקן ואושית רשת עם מעל למאה ועשרים אלף עוקבים באינסטגרם. עופר חיון, שחקן ובוגר בית ספר למשחק "הדרך". הילה סעדה - שחקנית, יוצרת וזמרת בוגרת בית ספר למשחק יורם לוינשטיין. מיכה סלמה - עורך, מלהק ותחקירן עם ניסיון עשיר בכל תכניות הטלוויזיה הגדולות בשנים האחרונות והרשימה עוד ארוכה. אתם כבר בטח מבינים שאצלנו זה רק בית ספר למשחק, אלא מקום לצמוח ולגדול בו במהירות עם האנשים הכי מנוסים בתעשייה. 

הקורסים שלנו

אנחנו בית ספר למשחק שמציע הרבה יותר מלימודי משחק שגרתיים. אנחנו מבינים שהיום בשביל להצליח בתעשיית הבידור, צריך להעניק כלים הרבה יותר מגוונים, לפעמים כאלו אותם בית ספר למשחק שגרתי לא מעניק. בגלל זה אנחנו מלמדים קורסים כמו קורס כוכבי רשת, בו אנו מלמדים איך לבנות את התדמית ברשתות החברתיות, כיצד ליצור סרטונים ויראליים, איך למשוך את תשומת הלב של הקהל לאורך זמן, האם לבחור בתדמית קומית או דרמטית והאם להיחשף עם המחשבות והרגשות הכי אישיים וכמוסים. 

קורס נוסף שאנו מציעים הוא קורס טאלנטים, שיכין אתכם למפגש עם עולם הבידור בשישה מפגשים מפורטים הכוללים בין השאר היכרות מעמיקה עם כל החלקים של עולם הבידור שמעולם לא הכרתם. 

בית ספר למשחק TalentTeam מציע בנוסף קורס ריאליטי, אחת הדרכים המעולות ויש שיאמרו העיקריות לכניסה לעולם הבידור בימינו. בקורס נספק הדרכה וטיפים חשובים לאודישנים, נסביר איך צריך לפעול כשמגיעים לתכנית ומהם הצעדים שכדאי לקחת כדי להיות זכיר ולמנף את ההשתפות בתכנית להמשך הקריירה ונגע בסאבטקסט שצריך לשדר בכל שלב בתכנית.

איתנו, אין ספק שתגיעו רחוק. אנחנו מקפידים על יחס אישי ודואגים לכוון כל תלמיד בנתיב הנכון לו מהרגע הראשון. 

-->