אפשר להצליח בתעשייה ללא לימודי משחק?

כל עוד אתם רוצים לכבוש מטרות ולהשיג הישגים, דעו כי קיצורי הדרך לא עובדים וככל הנראה שגם לא יעבדו. ישנם לא מעט אנשים שמעידים כי הם נולדו על הבמה, אך אין זה אומר כי לא צריך להמשיך ולהתפתח, ללמוד ולרכוש כלים נוספים.

בית ספר למשחק הוא הבית שלכם – המקום בו תחדדו את הכישרון שלכם ותוכלו להציג את עצמכם לציבור הרחב וגם באודישנים כ"שחקנים". כשאתם מדלגים על הלימודים, אתם במידה רבה נשארים מאחור. הדרך למעלה מבוססת על כמה שלבים חיוניים, כאשר המהותי ביותר הוא הלימודים שלכם. אז כישרון יש, מה עכשיו?

כישרון חשוב, אך בית הספר הופך אתכם ליותר מקצועיים

כל שחקן שנרשם אל בית ספר למשחק צריך להיות בעל כישרון בסיסי. בית הספר למשחק לא מלמד אתכם כישרון, אלא שהוא מעניק לכם כלים, מלמד אתכם טכניקות ומפגיש אתכם עם שחקנים נוספים שיהפכו אתכם לגרסה המשופרת שלכם. חשוב לחדד זאת מאחר והמון פעמים מגיעים אל בתי הספר אנשים עם חלום, אך מבלי כישרון בסיסי שאפשר לפתח אותו. אתם היהלום, ובית הספר הוא המלטש!

בבית הספר יש לכם אפשרות להתנסות במשחק

כשאתם לא לומדים משחק, אתם למעשה לא מתנסים אף פעם במשחק. כל שתוכלו לעשות הוא לעמוד אל מול המראה ולעשות מונולוגים. מנגד, בבית הספר למשחק אתם ממשיכים לעשות מונולוגים, כאשר יש לכם קהל שנותן לכם הארות, הערות ומאפשר לכם להשתפר. מעבר לכך, בית ספר למשחק גם מאפשר לכם לעשות דיאלוגים - כך שהמסגרת הלימודית חיונית וחשובה להתפתחות שלכם כשחקנים וליכולת שלכם לשחק מספר רב של דמויות.

היכרות עם מורים מעולים – פתח לתעשיה

בית ספר למשחק בהחלט לא מתחייב בפניכם כי תהפכו לשחקנים של המחר, אך הוא בהחלט מאפשר לכם להכיר בכירים בתעשיה. לאורך הלימודים שלכם, תכירו מקרוב שלל שחקנים שרק אתמול ראיתם אותם מככבים במסך הטלוויזיה שלכם. כשם שמפתח אפליקציות מתחיל היה רוצה ללמוד ממתכנת ומעצבת צעירה הייתה רוצה ללמוד ממעצב על, כך לכם יש להזדמנות להיות קרובים לאליטה של התעשיה לאורך הלימודים שלכם.

קל יותר להירשם לסוכנות לאחר לימודי משחק

והדבר המהותי ביותר: כשחקנים שרוצים לקבל תפקידים, הרי שאתם נדרשים לעבור אודישנים. איך מקבלים אודישנים? בין היתר באמצעות הרשמה אל סוכנות מוכרת. הסוכנויות לא מקבלות כל אחד שרוצה להצטרף, אלא שהן עורכות ראיונות אישיים במטרה לעבוד עם הטובים ביותר. לאחר שאתם מסיימים בית ספר למשחק, הסיכוי שלכם להתקבל לסוכנות נחשבת גדל משמעותית! כך, הלימודים שלכם מבססים לכם במידה רבה את המשך הקריירה שלכם!

-->