איך מגיעים לבושים לאודישן ובעיקר איך לא?

הבגדים עושים את האדם או שהאדם עושה את הבגדים? נדמה כי התשובה הזו נשארה פתוחה, וטרם יש עליה תמימות דעים. מה שכן אפשר להסכים עליו הוא שהרושם שנוצר על אדם מסוים, מבוסס בין היתר על ההופעה שלו.

צוות הבוחנים באודישנים יודע לזהות פוטנציאל וגם לזהות את החלקים החבויים שבכם. חשוב מאד שכשאתם מגיעים אל האודישן, תגיעו בלוק כמה שיותר נייטרלי. מדוע? כל התשובות לפניכם:

הטעות הגדולה: להגיע יתר מדי חגיגיים

כל אישה רוצה להרגיש במיטבה, וכל אישה יכולה להשקיע שעות אל מול המראה עד שהיא יוצאת מהבית. בפורמט של אודישן, בו אתם נדרשים להביא בעיקר את הכישרון שלכם ולא את חוש הסטיילינג שלכם, חשוב להגיע בלוק כמה שיותר סולידי ואלגנטי. ממה יש להימנע? מבגדים חגיגיים שלא תואמים את שעת היום, מאיפור כבד ובטח שמתסרוקת מושקעת בשיער.

כל עוד לא קיבלתם פניה מפורשת מהמלהקים להגיע אל האודישן בלבוש מסוים, הגיעו בלבוש יום יומי. חשוב לציין כי על מנת לבחון את ההתאמה לדמות, לעתים ישנם דגשים להופעה טרם מגיעים הנבחנים אל אודישנים למתחילים.

ג'ינס וטי-שרט: הופעה קלאסית ונגישה

לכל שחקן ושחקנית יש בארון חולצת T פשוטה ומכנסי ג'ינס. גם אם עבורכם מדובר על לוק פשוט מדי שלא מתאים לאירוע מיוחד כמו אודישן, דעו כי הופעה שכזו היא כל מה שאתם צריכים על מנת להרשים. צוות הבוחנים רוצה שהמיקוד יהיה על הכישרון שלכם, ולא על ההופעה החזותית שלכם. כשאת משקיעים יותר מדי בלבוש, אתם למעשה מכסים את עצמכם ומטשטשים חלקים מהותיים. אם יש משהו שאתם צריכים ללמוד בתור שחקנים מתחילים המגיעים אל אודישנים למתחילים, הוא איך לבחור הופעה מתאימה לאודישן.

נסו לחשוב: איך הייתם מגיעים לראיון עבודה?

אחת השאלות המנחות שאתם יכולים לשאול את עצמכם על מנת לקלוע עם הלבוש לאודישן, היא לשאול את עצמכם איך הייתם מגיעים אל ראיון עבודה במקום אחר. סביר להניח כי הייתם בוחרים בהופעה סולידית ופשוטה שמכבדת את המעמד. העובדה כי שחקנים עומדים על הבמה, לא אומרת כי גם באודישן עליהם להפגין הופעה מוחצנת וניכרת. כמו כן, כדאי להגיע עם חולצה חלקה בצבע שחור או לבן, המתכתבת עם מונחים של קלאסיקה.

מה שאתם יכולים לעשות בנוסף הוא לחפש אודישנים של שחקנים מוכרים ביוטיוב וללמוד מהם. תופתעו לגלות כי הם נראים באודישנים בלוק פשוט מאד. חשוב מאד שכשאתם מגיעים אל אודישנים למתחילים יוכל צוות הבוחנים להתרשם מכם! כמו כן, הקפידו על פרטי לבוש נוחים שיאפשרו לכם לנוע ללא כל מגבלה. אל תשכחו לרגע: אתם הכי יפים כשנוח לכם!

-->