איך לימודי משחק עוזרים לכם בחיים האמיתיים?

למרות שהפתח אל תעשיית הבידור בהחלט עובר דרך לימודי המשחק, מסתבר כי כי בתור סטודנטים הלומדים קורסים ספציפיים וגם תכניות לימודים ארוכות יותר, אתם מקבלים מניפה רחבה של כלים שאיתם תוכלו להתמודד גם בחיים האמיתיים שבחוץ.

האם גם לכם יצא לעצור לרגע ולחשוב מה אתם יכולים לקבל בתום לימודי משחק? גם אתם תופתעו לגלות...

כשקצת קשה לכם, אתם יכולים להיכנס לדמות

הרי מה הם לימודי משחק אם לא כניסה אל דמות שהיא לא אתם? כידוע, בחיים לעתים צריך להתמודד עם סיטואציות שאינן אידיאליות, ולפעמים כאלו שהן מאד מורכבות. האפשרות שלכם להיכנס לדמות של אדם אחר לרגע על מנת לצלוח את ההתמודדות היא מתנה! תוכלו לחשוב על הסיטואציה הקלאסית ביותר של פקק תנועה בבוקר בו כל הנהגים צופרים וכעוסים. במקום לנהוג באותה התנהגות, תוכלו לחשוב על דמות שהייתה פועלת אחרת: בנועם, סבלנות והמון הכלה.

פיתוח יכולת לעמוד אל מול קהל

רבים סבורים כי שחקנים הם עם שנולד על הבמה, שם מקומו ובו הוא מרגיש הכי בטוח. בפועל, ישנם לא מעט שחקנים, גם כאלו שאתם לבטח מכירים, שמעידים כי יש להם פחד במה קל. אין עוד דרך טובה יותר להתמודד עם פחד במה או קהל מאשר לימודי משחק. לאורך הלימודים אתם מקבלים את ההזדמנות להתנסות בעמידה אל מול קהל, להתגבר על הלחץ שפוקד אתכם ולהיחשף בהדרגה לסיטואציה שמאיימת עליכם. כך, אתם יכולים לצאת בחזרה לעולם לאחר הלימודים כשאתם כבר לא חוששים לעמוד על הבמה.

ופתאום, אתם מתמודדים נפלא עם מצבי לחץ

לימודי משחק הם לימודם אינטנסיבים, כאשר גם לאחריהם אתם נדרשים להתמודד עם סיטואציות מלחיצות – כמו באודישנים. מאחר ואתם מתנסים לאט ובהדרגה בסיטואציות שכאלו, אתם הופכים "מחוסנים" יותר ורגילים יותר אליהן. כך, סיטואציה שאולי הייתה מלחיצה אתכם, כעת תיראה לכם כלא נוראית כל כך, או לפחות כזו שתוכלו לצלוח בקלות. הלחץ בלימודי המשחק נוצר בעקבות הציפייה מכם להיות הטובים ביותר, להכין טקסטים בין פגישה לפגישה ולשחק מול קהל הסטודנטים שלומד אתכם.

לימודי משחק וחיזוק הביטחון העצמי

והדבר אולי החשוב ביותר שתוכלו לקחת אתכם מלימודי המשחק הוא את הביטחון העצמי שלכם שרק ילך ויגדל! מדובר על לימודים שבהם אתם מביאים את עצמכם לקידמת הבמה – את השחקן שבכם! מדובר על לימודים מעצימים ומחזקים שמאפשרים לכם לקבל חיזוקים חיוביים על המשחק שלכם, אתם זוכים לקבל הערות והארות ממורים מעולים ולהיות עטופים בשלל עצות. כשאתם הופכים טובים יותר תוך כדי לימודי משחק, הביטחון שלכם בשחקן שאתם עולה משמעותית!

-->