מאמרים וטיפים‎

5 טיפים שיעזרו לכם לעבור אודישן

הרגע בו הסוכנת שלכם מתקשרת אליכם ומודיעה לכם כי יש לה אודישן עבורכם, הוא ללא כל ספק רגע מרגש. כיצד תעברו אודישנים בהצלחה ? לפרטים קראו את המאמר >>

איך מתכוננים לאודישן על הצד הטוב ביותר?

אמנם טרם נמצאה הנוסחה המנצחת להצלחה באודישן, אך בהחלט ישנם כמה טיפים שיאפשרו לכם להיות טובים יותר באודישנים אליהם אתם מגיעים. לפרטים >>

הקשר בין לימודי משחק והצלחה באודישן

כל שחקן הולך לישון עם חלום ולהתעורר עם חלום: להצליח באודישן! ההמלצה שלנו היא הרשמה ללימודי משחק מקצועיים. לפרטים >>

איך נרשמים לאודישן לסדרה חדשה?

אודישן הוא ראיון עבודה. כידוע, שוק העבודה יכול מעט להקשות, וצריך במידה רבה לפצח את נוסחת הקסמים שתוביל אתכם לכמה שיותר אודישנים ופגישות עם חוד החנית של התעשייה בארץ.

כל מה שאסור לכם לעשות באודישן!

בהגיעכם אל אודישן, ישנם חוקי "עשה ו"אל תעשה" מקצועיים וברורים. מה כדאי לעשות וממה כדאי להימנע ? לפרטים נוספים >>

מיתוסים נפוצים שהגיע הזמן לנפץ על אודישנים!

בסך הכל מדובר על אודישן לסדרה או פרסומת, אך מגדל המיתוסים שנצבר סביב האודישנים כמעט ולא נתפס. זה הזמן לנפץ מספר מיתוסים !

כל השלבים שצריך לעבור עם אודישן לסדרות

הסוכנות שלכם התקשרה לבשר לכם כי קיבלתם זימון לאודישן? אז אחרי ההתרגשות הגדולה והשמחה המוצדקת, צריך להתחיל להתכונן במטרה להבטיח כי תקבלו את התפקיד הנחשק.

האם גם דוגמנים יכולים לקבל אודישן לסדרה?

כשם שמתכנת מחשבים מגיע לראיון עבודה על מנת לזכות במשרה בתחום שלו, כך דוגמנים מגיעים אל אודישנים על מנת לקבל עבודה. השאלה היא האם דוגמנים יכולים לקבל אודישן לסדרה ?

האם ניתן להיבחן לשני תפקידים באותה סדרה?

למרות שבתור צופים מהצד נדמה כי הדרך לקבלת תפקיד בסדרה פשוטה למדי, הרי שעל השחקנים להגיע אל אודישנים לסדרות, להרשים את צוות הבוחנים ולהתאים בדיוק מושלם לדמות.

על מה מקפידים הבוחנים באודישנים לילדים?

גם ילדכם אוהב לשיר, הוא מוכשר מאד במשחק ולא מפסיק לקבל מחמאות על הריקוד שלו? אחת הדרכים לתת לילדכם להביע את הכישרון שלו היא באמצעות אודישנים לילדים!

איך ילדים מגיעים לאודישנים לסדרות ופרסומות?

ישנן מספר דרכים שבאמצעותן ניתן להגיע אל אודישנים לילדים. מה הם הדברים שחשובים לשים עליהם דגש בהשגת אודישן. לפרטים נוספים קראו את המאמר >>

מיתוסים נפוצים על אודישנים לילדים

חלק מההורים חוששים לשלוח את ילדיהם אל אודישנים לילדים. הסיבות לכך הן המיתוסים הקיימים. הגיע הזמן לנפץ מספר מיתוסים נפוצים.

5 שיטות להפחית לחץ לפני אודישן

ההגעה אל אודישנים למשחק היא עניין מלחיץ למדי, שאיתו כל אחד מתמודד בדרך שונה. לפניכם, 5 שיטות להפחתת הלחץ לפני אודישן.

לא עברתם אודישן – איך ממשיכים?

הגעתם אל אודישנים למשחק ולאחר מספר ימים קיבלתם תשובה שלילית. כיצד תוכלו להתמווד עם הכישלון ולהמשיך הלאה ? לפרטים >>

הפרמטרים המשפיעים על מעבר שלכם באודישן

אמנם אין נוסחה מדעית ומדויקת, אך בהחלט ישנם מספר פרמטרים המשפיעים על סיכוי המעבר שלכם כאשר אתם מגיעים אל אודישנים למשחק.

לקראת האודישן הראשון שלכם – כל הטיפים החשובים

אז סוףסוף הצלחתם לקבל זימון לאודישן הראשון שלכם. ישנם מספר דברים שחשוב שתדעו בהגיעכם אל אודישנים למתחילים. לפרטים >>

טעויות נפוצות ששחקנים מתחילים עושים באודישן

אחרי שסיימתם את לימודי המשחק שלכם, אתם יכולים לצאת לדרך המקצועית ולקבל זימונים של אודישנים למתחילים! לפרטים נוספים קראו את המאמר >>

איך מגיעים לבושים לאודישן ובעיקר איך לא?

כשחקנים צעירים שעתידים להגיע אל אודישנים למתחילים, חשוב שגם אתם תדעו איך להגיע לבושים, ובעיקר איך לא. במאמר זה תוכלו לקרוא מספר טיפים חשובים.

החשיבות הרבה של חוזה עם סוכנות דוגמנות

אם ברצונכם להפוך את הדוגמנות לקריירה שלכם, בהחלט מומלץ לכם לחתום עם סוכנות דוגמנות. להמלצה זו יש סיבות שהינן חשובות לקריירה העתידית שלכם.

איך מתנהלת פגישה ראשונה בסוכנות דוגמנות?

פגישה עם סוכנות דוגמנות היא פגישה מרגשת ומשמעותית, שלאחריה אתם יכולים בהחלט להתחיל את הצעדים הראשונים של הקריירה שלכם. לפרטים נוספים >>

סוכנות הדוגמנות – כבר לא רק לדוגמנים

עד לפני כמה שנים, היה נדיר מאד למצוא סוכנויות שמייצגות גם זמרים, גם שחקנים וגם דוגמנים. אך כיום רוב הסוכנויות מייצגות דוגמנים, שחקנים וזמרים.

מידע להורים על סוכנות דוגמנות לילדים

כהורים, ישנם מספר דברים חשובים שכדאי שתדעו על סכונות דוגמנות לילדים לפני שתחתמו על חוזה מולם. לפרטים נוספים >>

מה קורה לאחר חתימה על חוזה עם סוכנות לילדים?

כבר זמן רב שאתם שוקלים ביניכם האם להגיע עם ילדכם לפגישה אצל סוכנות דוגמנות לילדים. מהם היתרונות והחסרונות בסוכנות כזו ? לפרטים >>

האם נכון לתת לילד לדגמן? המדריך המלא

גם אתם מתלבטים האם להקשיב לבקשתו של ילדכם להגיע אל סוכנות דוגמנות לילדים? אין ספק שתרצו את הטוב עבורו ולכן כדאי שתתייחסו למספר פרמטרים.

5 סיבות לחתום עם סוכנות שחקנים

גם אתם שאלתם את עצמכם יותר מפעם אחת "למה אני צריך בכלל סוכנות שחקנים"? דעו כי אתם לא לבד. היכנסו למאמר וקראו על כל היתרונות והחסרונות של סוכנות.

5 דברים מפתיעים על אודישנים

חשבתם שאתם יודעים הכל על סוכנות שחקנים ועל אודישנים? אז אולי תתפלאו לשמוע כמה דברים מפתיעים מאוד לכל הנוגע לאודישנים.

כך תזהו אודישנים לא אמיתיים!

שימו לב: הדרך הטובה ביותר להגיע לאודישנים היא באמצעות סוכנות שחקנים מוכרת אצלה אתם חתומים. איך תוכלו לזהות אודישנים לא אמיתיים ? פרטים במאמר.

אפשר להצליח בתעשייה ללא לימודי משחק?

השאלה האם אפשר להצליח בתעשיה מבלי להרשם ללמודי בית ספר למשחק, דומה לשאלה האם אפשר להתחטב מבלי להגיע למכון הכושר ומבלי לשנות את הרגלי התזונה. לפרטים קראו >>

מה בודקים לפני הרשמה לבית ספר למשחק?

כיצד תבחרו בית ספר למשחק ברמה הגבוהה ביותר ומה הם הפרמטרים שעלולים להשפיע על הבחירה שלכם ? לפרטים נוספים קראו את המאמר >>

מיתוסים נפוצים על בתי ספר למשחק

נדמה לכם שאתם יודעים המון דברים על בית ספר למשחק? בפועל, ישנם לא מעט מיתוסים שרבים אימצו אותם לחייהם כמציאות מוחלטת. לפרטים >>

איך לימודי משחק עוזרים לכם בחיים האמיתיים?

כשאתם חושבים על לימודי משחק, אתם ככל הנראה חושבים על קריירה מפוארת, על גדודי מעריצים, על אודישנים מוצלחים ועל הצלחה כלכלית. לפרטים >>

למי בהחלט לא מתאימים לימודי משחק?

סביר מאד להניח כי גם אתם נחשפתם ללא מעט מדריכים של בתי הספר המציעים לימודי משחק. אותם מדריכים לבטח הציגו בפניכם את כל היתרונות של הלימודים, מדוע הם מתאימים לכם ואיך הם יכולים להפוך אתכם לשחקנים מעולים.

טעויות אפשריות שתוכלו לעשות בלימודי משחק

לימודי משחק הם לימודים שרבים היו רוצים ללמוד. עם זאת, לא רבים אלו שמחליטים ללכת אחרי החלום ולהיות קשובים ללב. לאחר שנרשמתם ללימודים, כל שנותר לכם הוא לספור את הימים לאחור ולהתחיל לחשוב על הקריירה שביום למחרת.

איך ניתן להתחבר לדמות שאתם צריכים לשחק?

קיבלתם תפקיד? ברכות חמות! אין כל ספק כי קורס משחק מול מצלמה נתן לכם כלים מעולים להתמודדות באודישנים וגם איך לשחק מדויק יותר.

5 דברים שאתם לומדים בלימודי משחק

מעבר לעובדה שאתם לומדים איך לשחק ואתם הופכים את הכישרון שלכם למקצוע, אתם לומדים דברים נוספים במסגרת לימודי קורס משחק מול מצלמה.

מיתוסים נפוצים על שחקנים ולימודי משחק

ישנם מיתוסים רבים על קורס משחק מול מצלמה. אז רגע לפני שגם אתם חיים את חייכם על פי השמועות והאגדות האורבניות שמגיעות אל האוזניים שלכם, דעו את האמת כפי שהיא !

5 סיבות טובות מדוע כדאי לגשת לאודישנים לפרסומות

ישנם שחקנים שמרגישים שלככב בפרסומות זה לפגוע ביוקרה של המקצוע. מעבר לעובדה שאין זה נכון, הרי שבעת שאתם מגיעים אל אודישנים לפרסומות אתם נדרשים לעשות את הדבר שאתם הכי אוהבים ושאתם הכי טובים בו – לשחק.

5 טיפים שיעזרו לכם לעבור אודישן לפרסומת

שחקנים מתחילים (וגם כאלו שלא), היו שמחים לעבור בהצלחה אודישנים לפרסומות. הכנסו למאמר על מנת לקרוא מספר טיפים חשובים שיעזרו לכם לעבור את האודישן.

מה לא יודעים על אודישנים לפרסומות?

רב הנסתר על הגלוי בכל מה שקשור לעולם של אודישנים לפרסומות? ישנם אלו שיאמרו שכן. רגע לפני שגם אתם משננים את הטקסטים ומתרגלים נשימות לקראת האודישנים, הכירו את מאחורי הקלעים של האודישנים לפרסומות.

למה כדאי לכם להירשם אל לימודי משחק ?

על מנת שתהיו מוכנים לקראת כניסתכם אל תעשיית המשחק, כדאי שתלמדו לימודי משחק. לידיעת היתרונות שבכך, הכנסו וקראו את המאמר >>

האם ראיון עבודה ואודישן זו אותה הגברת בשינוי אדרת?

כולם יודעים מהו ראיון עבודה הכולל שאלות על המועמד ואיך יתמודד עם התפקיד, אך יש סוג נוסף של ראיון שהוא שונה במקצת מהראיון הרגיל והוא למעשה נקרא אודישן.

בית ספר למשחק TalenTeam - הגיע הזמן שיכירו אתכם באמת

מתי בפעם האחרונה הגשמתם חלום? אנו ב-TalenTeam יכולים לעזור לכם להגשים את החלום הגדול עם קורסים מקצועיים הנלמדים בבית הספר למשחק שלנו.

איך משפיענים יכולים לדחוף קמפיין דיגיטל?

בשלושים השנים האחרונות הייתה בעולם התפתחות טכנולוגית עצומה. מעידן של עבודת מכונות בידי אדם, עברנו לעולם של מחשבים ורובוטים. כל פעולה נעשית בקלות באמצעות לחיצת כפתור.

שואפים להשתלב בתעשיית הבידור? אלו הדברים שכדאי לשים אליהם לב

דוגמנים, מוזיקאים או שחקנים? אם גם אתם שואפים להשתלב בתעשיית הבידור ומחפשים את דריסת הרגל שלכם במקצוע, אנחנו בטוחים שאתם עושים הכל על מנת שהחלום הזה יתגשם.

-->